همت عالی نشست سوم سلسله نشست های خیر و خرد


در اینجا می توانید اهداف کمپین را مشاهده کنید و چنانچه مایل بودید به هر میزان در رسیدن به اهداف آن سهیم باشید.

همت عالی نشست سوم سلسله نشست های خیر و خرد

9,070,000
تومان از 60,000,000 جمع آوری شده است.

15.12%
باقی مانده 50,930,000 تومان

سلسله نشست های خیر و خرد که موسسه خیریه دارالاکرام با همکاری نشر نی آن را برگزار میکند به دنبال پاسخ به این سوال است: خیر خردمندانه، مؤثر و‌ مفید، چه ویژگی هایی دارد ؟
نشست اول با حضور مترجمین کتاب اقتصاد فقیر در نشر نی و نشست دوم با رونمایی از کتاب دیگر دوستی مؤثر با حضور استاد مصطفی ملکیان و‌ محمد رضا جلایی پور برگزار گردید.( برای خواندن گزارش این نشست ها به سایت الفبای فردا alefbayefarda[dot]ir مراجعه کنید)
✅ از انجا که موسسه دارالاکرام بیش از ۵۰۰۰ دانش اموز فاقد سرپرست موثر از ۸۵ شهر کشور را در قالب بورسیه تحصیلی حمایت کرده است، دغدغه ای ملموس و فراگیر، تحصیل‌ دانش آموزان در شرایط کرونا؛ چالش ها و فرصت ها موضوع سخنرانی استاد فرهیخته و صاحب نام، دکتر علی صاحبی، عنوان نشست سوم ماست. شرکت در این نشست هیچ هزینه ای ندارد اما می‌توانید به صورت همت عالی مبلغی را برای پیشبرد اهداف موسسه دارالاکرم پرداخت نمایید.شما در سایت شناسایی نشده اید.

قطعا برای ما بسیار مایه خرسندی است که بدانیم چه فردی این کمک مالی را در جهت توسعه به مهربانی انجام داده است. اما هیچ اجباری به ثبت نام و عضویت برای این مورد وجود ندارد و شما می توانید بصورت ناشناس نیز پرداخت خود را انجام دهید.