کمک های نقدی

در اینجا مواردی که برای کمک های جمعی قرار گرفته است را مشاهده می کنید و می توانید پس از مشاهده جزییات آنها، در هر یک سهیم باشید.

ما به کمک شما نیکوکاران عزیز، قصد داریم تا باری از دوش خانواده های دانش آموزان محروم برداریم، از این رو با همکاری و نظارت مددکاران بومی، اقدام به شناسایی نیازها و مشکلات اصلی آنها نموده و آنهایی که با همدلی مالی قابل رفع هستند را در اینجا گردآوری نمودیم. امید است تا با همیاری شما نیکوکاران بزرگوار بتوانیم موانع پیشرفت فرزندان لایق بهترین ها را از سر راه برداریم.

در این قسمت خلاصه ای از وضعیت نیکوکاری را مشاهده می نمایید.

فرصت های نیکوکاری ویژه

امور پشتیبانی دانش آموزان(سال 1401)

امور پشتیبانی دانش آموزان(سال 1401)

به مهربانی هم اکنون بیش از 7000 دانش‌آموز را برای تحصیل باکیفیت در سراسر کشور تحت بورسیه قرار داده و علاوه بر آن، هزینه تامین امکانات معیشتی، آموزشی، فرهنگی، استعدادیابی، مهارت‌آموزی و مهم‌تر از همه خدمات تخصصی مددکاری اجتماعی را به آنها ارائه کرده است. "به مهربانی" علاوه بر بورسیه تحصیلی دانش‌آموزان، خدمات پنج‌‌گانه (آموزشی، بهداشت و درمان، فرهنگی، اشتغال و کارآفرینی، مددکاری) را به ارزش ریالی ۸۰۰ - ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان در ماه (برای سال ۱۳۹۸) برای دانش‌آموزان و خانواده‌های ایشان ارائه می‌کند.

شما نیک اندیگ گرامی هم می‌توانید به هر مقداری که دوست دارید از این فعالیت حمایت کنید.

مشارکت در کمپین


یک دقیقه مانده تا بهار

یک دقیقه مانده تا بهار

بهار برای تولدش منتظرِ مهربانی‌ِ ماست، مهربانی‌‌ای که می‌تواند به معنایِ کاهشِ رنجِ دیگران باشد؛ دیگرانی از جنس کودکان؛ کودکانی در مسیر آموزش و فاقد سرپرستِ موثر یا مراقبِ اصلی.

در تکرارِ این بهار هم تکرار می‌شویم اما تکراری نمی‌شویم و به افتخار ۷ هزار و ۵۰۰ کودک بااستعدادِ در معرضِ خطرِ ترکِ تحصیل، با همراهی شما برای هر کودک ۵۰۰ هزار تومان وجه نقد و معادل ۵۰۰ هزار تومان کالای غیرنقدی عیدانه اختصاص می‌دهیم.

بودجه مورد نیاز برای اجرایِ کمپینِ عیدانه ۱۴۰۲ مبلغ ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برآورد شده است
در کمپین "یک دقیقه تا بهار" در کنارِ دانش‌آموزانِ به مهربانی باشید.


به مهر، بانیِ مهر شویم.

شماره کارت:

5022291014675084


شماره تماس پشتیبانی: 09125104892
پرداخت آسان: #13542*780*

مشارکت در کمپین