کمک های نقدی

در اینجا مواردی که برای کمک های جمعی قرار گرفته است را مشاهده می کنید و می توانید پس از مشاهده جزییات آنها، در هر یک سهیم باشید.

ما به کمک شما نیکوکاران عزیز، قصد داریم تا باری از دوش خانواده های دانش آموزان محروم برداریم، از این رو با همکاری و نظارت مددکاران بومی، اقدام به شناسایی نیازها و مشکلات اصلی آنها نموده و آنهایی که با همدلی مالی قابل رفع هستند را در اینجا گردآوری نمودیم. امید است تا با همیاری شما نیکوکاران بزرگوار بتوانیم موانع پیشرفت فرزندان لایق بهترین ها را از سر راه برداریم.

در این قسمت خلاصه ای از وضعیت نیکوکاری را مشاهده می نمایید.

فرصت های نیکوکاری ویژه

حمایت از فعالیت های به مهربانی

حمایت از فعالیت های به مهربانی

به مهربانی هم اکنون بیش از ۵۵۰۰ دانش آموز را برای تحصیل با کیفیت و در سراسر کشور تحت پوشش قرارداده و علاوه بر آن هزینه تامین امکانات معیشتی، آموزشی، فرهنگی، استعداد یابی، مهارت آموزی و مهم تر از همه ارایه خدمات تخصصی مددکاری اجتماعی را برای آنها فراهم کرده است. "به مهربانی" علاوه بر بورسیه تحصیلی دانش آموزان خدمات پنج گانه (آموزشی، بهداشت و درمان، فرهنگی، اشتغال و کارآفرینی، مددکاری)را با ارزش ریالی ۸۰۰ - ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان در ماه (برای سال ۱۳۹۸) به دانش‌آموزان و خانواده های ایشان ارایه می کند.

شما نیک اندیگ گرامی هم می‌توانید به هر مقداری که دوست دارید از این فعالیت حمایت کنید.

مشارکت در کمپین


حمایت از دانش آموزان  امیر حسین

حمایت از دانش آموزان امیر حسین

جمع آوری و پرداخت انلاین بورسیه تحصیلی دو دانش آموز مستعد تحصیل به یاد و خاطر امیر حسین میر حیدری

مشارکت در کمپین


فرزندان هامون را دریابیم (تهیه کانکس برای دانش‌آموزان مدرسه شهید صیادی)

فرزندان هامون را دریابیم (تهیه کانکس برای دانش‌آموزان مدرسه شهید صیادی)

تالاب هامون که زمانی انبار غله‌ی ایران بود، به علت خشکسالی‌های پیاپی و تغییرات اقلیمی، تبدیل به بیابان شده است و حالا دیگر نه تنها خبری از آن انبار غله نیست، بلکه این سرزمینِ بدونِ ‌چراگاه تبدیل به پناهگاهی ناامن برای مردمی کم‌برخوردار شده است که تا چندی قبل دارای شغل و درآمدی نسبی بودند. مدرسه‌ی عشایری شهید رضا صیادی در مرکزی‌ترین نقطه‌ی ایران و در میان دشت هامون قرار گرفته است و کودکان از دور و نزدیک برای آموختن خواندن و نوشتن به آنجا می‌آیند. با وجود دشواری‌های رفت و آمد و خطر حمله‌ی حیوانات وحشی، این سیاه چادرِ کوچک دیگر جوابگویِ حداقل نیاز کودکان بی‌گناه هامون نیست. بیایید تا در کنار هم به کم‌ترین خواسته‌ی این فرزندان ایران جامه‌ی عمل بپوشانیم و با تامین هزینه‌ی خرید یک کانکس، کلاس درسی را برای فرزندان هامون بسازیم.

مشارکت در کمپین