مدرسه برای همه


در اینجا می توانید اهداف کمپین را مشاهده کنید و چنانچه مایل بودید به هر میزان در رسیدن به اهداف آن سهیم باشید.

مدرسه برای همه

تا کنون 338,301,000 تومان از 2,000,000,000 جمع آوری شده است.

16.92%
باقی مانده 1,661,699,000 تومان

امسال بچه‌های ما محصل هستند اما به مدرسه نمی‌روند! امسال تعریف رسمی آموزش شده: «الکترونیک»؛ یعنی به اینترنت، تبلت، رایانه و محتوای آموزشی متناسب نیاز داری.
اخبار تلخی می‌شنویم که دانش‌آموزانی بخاطر نداشتن ابزار هوشمند با خودشان چه‌ها کردند اما حجم درد وسیع‌تر از اینهاست. محرومیت از تحصیل یک دانش‌آموزِ توانا فقط بخاطر نبود چندمیلیون‌تومان یعنی سرخوردگی، یعنی تولید خشم از جایی که در آن زندگی می‌کند، یعنی خاموشی رویاهاش.
حالا ما هستیم و حدود چهارمیلیون از فرزندانمان و رویاهایشان. تعدادی از ما اهالی فرهنگ و ادبیات کودک و نوجوان گفتیم نمی‌توانیم مدام از کتاب‌خواندن بچه‌ها دَم بزنیم در حالی‌که بسیاری از آنان چون به آموزش هوشمند دسترسی ندارند حتی امسال نمی‌توانند الفبای فارسی را به درستی بیاموزند.
در اول راه می‌خواستیم فقط تبلت تهیه کنیم. بعد دیدیم بسیاری از دانش‌آموزان مجاز هستند هفته‌ای چند روز در مدرسه حاضر شوند. پس می‌توانیم برای آنها که مدرسه می‌روند رایانه، اینترنت و پروجکشن فراهم کنیم؛ یعنی به جای تعداد تبلت‌ها، تعداد دانش‌آموزانی که می‌توانند به آموزش از راه دور دسترسی داشته باشند مهم‌تر باشد. پس برای هر دو گروه اقدام کنیم؛ هم آنان که نیاز به تبلت دارند هم آنان که می‌شود مدرسه‌شان را مجهز کرد.
رفتیم و رفتیم تا در راه با موسسه دارالاکرام آشنا شدیم. دارالاکرام با 21 شعبه فعال در سراسر کشور تخصصش در حمایت از دانش‌آموزان مستعد تحصیلی است که در تنگنا هستند. شفافیت مالی‌ دارد. غیرسیاسی و فرامذهبی است و از همه مهم‌تر در خدمت‌رسانی‌اش جانب حرمت اشخاص را نگاه می‌دارد.
دستمان را در دستشان گذاشتیم...

چگونه می‌توانیم در پویش #مدرسه_برای_همه همراه باشیم؟


۱- هدیه هر نوع ابزار هوشمند نو و کارکرده‌ سالم از قبیل تبلت، لپ‌تاپ و رایانه که حداقل شبکه شاد را پشتیبانی کند. (اندروید نسخه ۴ به بالا)
۲- هدیه کمک‌های نقدی به هر اندازه که در توان داریم.
۳- تولید یا تهیه محتوای باکیفیت آموزش هوشمند برای همه دروس و همه مقاطع تحصیلی.

بالاترین کار این است صدای این پویش را به گوش این مردم نازنین برسانید.
گام اول پویش: دسترسی ۱۰۰۰ دانش‌آموز به آموزش از راه دورشما در سایت شناسایی نشده اید.

قطعا برای ما بسیار مایه خرسندی است که بدانیم چه فردی این کمک مالی را در جهت توسعه به مهربانی انجام داده است. اما هیچ اجباری به ثبت نام و عضویت برای این مورد وجود ندارد و شما می توانید بصورت ناشناس نیز پرداخت خود را انجام دهید.