توانمندسازی همه جانبه
بهمن ۱۶, ۱۳۹۶
اینجا میدان جنگ است، با به مهربانی می‌توانیم گلخانه‌اش کنیم
بهمن ۲۴, ۱۳۹۶
نمایش همه

خدمات تخصصی مددکاری به مهربانی یکی از مهمترین فعالیت ها در راستای حذف مشکلات اجتماعی دانش آموزان و بهترین راه برای سنجش اثربخشی ارائه بورسیه تحصیلی و خدمات آموزشی است.

خدمات تخصصی مددکاری

به منظور بهبود ارائه خدمات و اطلاع از روند رشد دانش آموزان، نیازها و خواسته های آنها، مددکاران حرفه ای از ابتدای ورود تا زمان خروج از چرخه تحصیل در کنار آنها قرار می گیرند. به دلیل اینکه دانش آموزان معمولا در شرایط اقتصادی و اجتماعی دشواری هستند، همراهی فردی متخصص که بتواند در رفع مشکلات آنها را همراهی کند بسیار مفید و موثر است.

این مددکاران نه تنها حلقه ارتباطی موسسه با دانش آموز هستند و نیازهای آنها را به اطلاع موسسه می رسانند، از ثمربخشی فعالیت ها نیز مطمئن می شوند، در بسیاری موارد مددکاران می توانند بحران های دانش آموز و خانواده اش را از طریق برقراری ارتباط با افراد حرفه ای رفع نمایند. ارسال کارنامه جدید دانش آموزان، کشف استعدادها، علاقه مندی ها و کمبودهای آنها نیز از وظایف مددکار است.

مددکاران با ارائه گزارش های مستمر می توانند حامی دانش آموز را از تاثیر حمایت خود مطلع نموده و وی را به ادامه حمایت امیدوار نمایند، مسلم است که به مهربانی به همان میزان که به وظایف خود نسبت به دانش آموزان واقف است و سعی در انجام آنها دارد می کوشد تا کلیه دغدغه های حامیان را نیز شناسایی و رفع نماید و یکی از این دغدغه ها اطمینان از تاثیر کار خیر است.

مناسب ترین راه جهت ایجاد اطمینان از این مورد وجود مددکارانی است که با دلسوزی و نکته سنجی در تلاش برای ایجاد بسترهای رشد دانش آموزان هستند و در تمام مسیر آنها را همراهی می نمایند.

مددکاران به مهربانی از بین بانوان متخصص و دلسوز با همکاری موسسه ای که در بسیاری از شهرهای کشور دارای شعبه می باشد انتخاب می شوند.

1 دیدگاه

  1. […] او را بشناسیم و بر این اساس، کسب و کاری ایجاد کنیم که به حل مشکلات اجتماعی و محیط زیست می […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 13 =