یسرا دوباره قهرمان می شود
اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷
بیداری در خواب
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۷
نمایش همه

همه می دانیم در سرزمین ما کودکان بسیاری هستند که استعداد آنها به علت انواع محرومیت هاو عقب ماندگی ها در مسیر رشد و شکوفایی قرار نگرفته است.

دیرپایی و تداوم این چرخه معیوب و ویرانگر در خانواده های نابرخوردار سبب ساز عدم شکوفایی استعداد فرزندان و انتقال این محرومیت از نسلی به نسل دیگر و ماندگاری چهره زشت فقر در جوامع حاشیه نشین شهرهای بزرگ ایران شده است.

در جامعه ما این ناکارآمدی اقتصادی – اجتماعی به یکی از چالش های مهم دولت تبدیل شده و دولت نیز بدون یاری جامعه مدنی و سازمان های مردم نهاد  توان حل این معضل و مشکل را نخواهد داشت.

اکنون موسسه ما با برند ” به مهربانی ” و در آستانه ١٧ سالگی خود برای سعادت و نیکبختی  کودکان بازمانده از تحصیل طرحی نو در انداخته و با عزمی استوار به دنبال افزایش ظرفیت های خود و ایجاد فضایی مناسب برای شکوفایی استعدادهای ٢٠٠٠ کودک نابرخوردار و نیازمند دیگر تا پایان سال جاری است.

شما هموطن مهربان و سخاوتمند می توانید با ثبت نام در شبکه فراگیر ” به مهربانی ” به یاری کودکانی بشتابید که در چرخه فقر گرفتار آمده اند و در صورت تداوم حیات این چرخه معیوب و ویرانگر نسل آینده با تهدید جدی مواجه خواهند شد.

موسسه ما  هم اکنون بیش از  ۲۰۰۰ دانش آموز را برای تحصیل با کیفیت و در سراسر کشور تحت پوشش قرارداده و علاوه بر آن هزینه تامین  امکانات معیشتی، آموزشی، فرهنگی، استعداد یابی، مهارت آموزی و مهم تر از همه مددکاری را برای آنها فراهم کرده است.

طرح افزودن ٢٠٠٠ کودک نیازمند دیگر و رسانیدن تعداد مددجویان به رقمی بالغ بر ۴٠٠٠ دانش آموز هزینه ای بالغ بر ٣ میلیارد تومان را برای موسسه (برای یک سال) به همراه خواهد داشت که شما می توانید سهمی کوچک یا بزرگ برای تامین این مبلغ داشته و در این تلاش جمعی و مهربانانه مشارکت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با کارکرد موسسه ما و سامانه “به مهربانی “که با شفافیت کامل مالی کار می کند و فعالیت اقتصادی را برای خود ممنوع کرده است با ما تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =